ev asansörü, ev asansörleri, panoramik asansör, engelli asansörü, merdiven asansörü

Ev Asansörü

 Örnek Fiyat: 15.000 €

SKU/Ürün Numarası: DHomeLift

Asansör Fiyatları Örnektir - Lütfen Sorunuz..!

Mimari yapıyla uygun gövdeli asansörleri, konfor ve mimari stilinizden ödün vermeden uygulayabilir ve kullanabilirsiniz. Bu tip asansörler kendi gövdesine destek için ihtiyaç duymazlar. Duvarla çevrelenmiş özel yerlere uygulanırlar.

Asansör Örnek Fiyat: 15.000 €

SKU/Ürün Numarası: DHomeLift

Halka açık yerlerde, çalışma alanlarında, stil ve konfor sahibi evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Metin Kutusu: Panoramik Asansör - Bina Dışı

Merdiven Örnek Fiyat: 9.000 €

SKU/Ürün Numarası: Handicare

Döner ve düz tip merdivenler için koltuk tipi merdiven asansörü. Tek raylıdır. (Çift raylı vardır) Özel bir chip'e sahip DataCard ile kontrolü sağlanan Freelift merdiven asansörleri dünyadaki en gelişmiş elektronik sisteme ve eşsiz yapıya sahiptir.

Örnek Fiyat: 10.000 €

SKU/Ürün Numarası: ArcoLift

Metin Kutusu: Tekerlekli sandalye ile kullanıma uygundur. Hem tekerlekli sandalye ile, hem ayakta ve hemde özel koltuğu sayesinde oturarak kullanabilirsiniz. Engelli platform asansörü fiyatını örnek olarak burada bulabilir, fikir edinebilirsiniz.

Örnek Fiyat: 15.000 €

SKU/Ürün Numarası: QuebeLift

QuebeLift duvar kenarlarında kullanılabilir ayrıca çerçevesiz cam korkulukları etrafını sarar, camın zarifliği kendisini gösterir. Son derece zarif ve şık bir tasarıma sahiptir.

Örnek Fiyat: 6.000 €

SKU/Ürün Numarası: BancoLift

BancoLift platformlu asansör, pratik ve uygun Takribi Asansör Asansör Asansör Fiyatııılı bir üründür. Dar alanlarda, fazla kullanım yeri olmayan yerler için son derece idealdir. Sabit ve hareketli modelleri mevcuttur, taşınabilir.

Ev Asansörleri Modelleri